In het Zeeuwse dorp Scherpenisse hebben we onlangs deze Snaidero keuken geplaatst. Het gaat hier om een Snaidero Time in Teak hout. Het gaat over een woning die klant zo`n 17 jaar geleden heeft laten bouwen.
In de oude situatie had klant een hoek keuken met een diagonale hoek. Omdat men graag met z`n allen samen in de keuken wilt kunnen eten (klant heeft een groot gezin) hebben we voorgesteld om de muur tussen de keuken en woonkamer weg te halen. Er is nu ruimte voor een echte woonkeuken met een kook-/spoeleiland. Waar eerst het spoelgedeelte van de hoekkeuken was is nu een laag deel met onderkasten gemonteerd. Deze onderkasten zijn bedoeld als een handige opbergruimte en wegwerken van de stereo installatie, schoenen en speelgoed. Bovenop de kasten kun je zitten of je strijkgoed even wegleggen.
In het gebrand granieten blad zit ook een granieten spoelbak. Deze spoelbak is met de hand gemaakt en zit naadloos verwerkt in het blad. De bak is extra breed gemaakt, precies op de maat van een gastronorm bak (die klant natuurlijk o.a. gebruikt voor de hoge druk stoomoven).
Bij het programma Time horen ook (uitschuifbare) tafels en stoelen in kleur van de keuken. Vandaar dat klant voor deze tafels en stoelen heeft gekozen. Men kan nu (zeker als de tafels uitgeschoven zijn) met zo`n 14 man/vrouw tegelijk aan tafel.
Tegelijk met de keuken is de gehele benedenverdieping onderhanden genomen. Zo is er door Jan en Joop een nieuwe vloer gelegd (bijna 100m²) in 30x60cm banen porcellanato gepolijst waarbij de bestaande drempels kwamen te vervallen. Ook is er een nieuw plafond gemaakt waarin de extreem zuinige LED spots en afzuigkap is weggewerkt.
Omdat de keuken vrij grondig is uitgebreid met nieuwe apparaten is tenslotte door Joop ook de meterkast onderhanden genomen. Ook is er behoorlijk wat aan leidingen verlegd (door de vloer met bestaande vloerverwarming) en allerlei andere bouwkundige werkzaamheden verzorgd (zoals slopen van muur).